KONST / Litografier / Färglitografi 13431048
nr 1343 1048
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 54/360. Motivet: 41x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:48:30
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist